Ευχαριστήριο Φιλοπτώχου Ταμείου της Ενορίας Μουρνιών

Ευχαριστήριο

Ο Πρόεδρος και τα μέλη του Ενοριακού Φιλοπτώχου Ταμείου της Ενορίας Μουρνιών, εκφράζουμε τις εγκάρδιες ευχαριστίες μας  σε όλους,  επωνύμους και ανωνύμους, που στηρίζουν ποικιλοτρόπως, το έργο της φιλανθρωπίας της ενορίας μας , στους δύσκολους αυτούς καιρούς της πολύμορφης δοκιμασίας“.

Επίσης ευχαριστούμε τον αθλητικό όμιλο «ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ» και  τα «ΣΥΝΚΑ» , για τα είδη διατροφής που συγκέντρωσαν και τα διέθεσαν στην ενορίαν μας, για να τα διαθέσομε σε οικονομικά αδύναμες οικογένειες.

Όπως ευχαριστούμε και την εταιρία ΚΑΛΟΥΔΗ Α.Ε., που εδρεύει στην Σούδα, για την χορήγηση ψαριών, καθ’ όλον το έτος,  για να διανεμηθούν σε οικονομικά αδύναμες οικογένειες της ενορίας μας.

Ευχόμαστε σε όλους ο εν σπηλαίο γεννηθείς να χαρίζει σε όλους υγεία, δύναμη και  πάσαν ευλογίαν και ας γίνει φέτος η ψυχή μας η φάτνη που θα γεννηθεί η αγάπη και η ειρήνη.

ΚΑΛΑ  ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ

Εκ της Ενορίας Μουρνιών