Ευχαριστήριο

Το εκκλησιαστικό Συμβούλιο της ενορίας Μουρνιών, με πολλή ικανοποίηση εκφράζει τις θερμές και εγκάρδιες ευχαριστίες του, σε όλους όσους στηρίζουν, ποικιλοτρόπως, το έργο της φιλανθρωπίας και διακονίας της ενορίας μας, όχι μόνο  στους δύσκολους αυτούς καιρούς της πολύμορφης δοκιμασίας αλλά και όλον τον καιρόν. Τους επωνύμους και ανωνύμους,  που προσέφεραν, είτε χρηματικά ποσά, είτε επιταγές καταστημάτων διατροφής, είτε και τρόφιμα.

Ένας από αυτούς ήταν και ο Σύλλογος Καταστηματαρχών Μουρνιών «Ο Άγιος Ελευθέριος» και συγκεκρημένα οι: Κανδηλιεράκης κρεοπωλείο, Κουνδουράκη φούρνος, Ζουριδάκης Μάρκετ, Πατεράκη καφενείο,  Λεφάκης ζωοτροφές, Τσαφάλια φαρμακείο, Liitchi Foods Hellas, Δίαυλος βιβλιοπωλείο, Αλίκη κομμωτήριο, Café Latte, Ντουντουνάκη οπωροπαντοπωλείο, Γαβαλάκη Sweet Corner, Καμαριανάκης φούρνος, Στρατουδάκης καύσιμα, Μαυρακάκη ανθοπωλείο.

Ευχαριστούμε και ευχόμαστε ο αναστημένος Χριστός να χαρίζει σε όλους πλούσια την ευλογίαν Του.

ΠΑΣΧΑ 2021